binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCIA or FBI: Bitcoin'in Yaratıcısı Bilgisi Talebiniz Reddedildi!

CIA or FBI: Bitcoin’in Yaratıcısı Bilgisi Talebiniz Reddedildi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tüm dünyada en fazla merak edilen konular arasında ilk 15 sıralamasına girebilecek olan Bitcoin’i kimin yarattığı ile ilgili olarak dünyanın en büyük istihbarat kurumu olan CIA ve FBI bu konuda bilgi sahibi durumdalar. En azından tahminler bu yönde. Hükümetler içerisinde yaşanan en gizli bilgileri dahi salise salise izleyen bu 2 istihbarat kurumunun bilinmesi gerekir ki cep telefonlarımızda bastığımız tuşlara kadar istedikleri an bilgi sahibi olabilecek şekilde dünyayı yönettikleri açıktır.

Türkiye’de olduğu şekilde CIA ve FBI’dan ”bilgi edinme hakkı” benzeri bir yasa kapsamında bilgi talep etmek mümkün, ama ne mümkün? Motherboard’dan Daniel Oberhaus, isimli kişi CIA ve FBI’ın Bitcoin’in kurucusu hakkında bilgi vermesini ve bu kişiyi bilip bilmediklerini sordu. CIA Yönetim ve Bilgi İşlemleri Dairesi Başkanlığı tarafından ise bu bilgi talebine ”talebiniz reddedildi. Ajans bu bilgilerin olup olmadığını en doğrulayabilir, ne reddedebilir” yanıtı verildi.

Bilmedikleri Bir Şey Yok!

Bugün CIA ve FBI’ın ortaklaşa dünyada her konuda bilgi sahibi olduğunu tahmin etmek zor değil. Zira hükümetleri deviren, hükümet başkanlarını dahi öldürmeye gücü yeten bu kurumların gizli konuşmalar, anlaşmalar, terör örgütlerinin yerlerine kadar bilgi sahibi olduğu göz önüne alındığında bu kadar basit bir sorunun cevabının bilinmemesi mümkün değil. Bilinmemesi durumunda sadece birkaç dakika içerisinde bilinebilecek hale getirilebilecek durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail