Haberler

Çin 2020’de Daha Çok ‘Baskın’ Yapabilir!

Çin'de 2020 yılında kripto para birimi yatırımları hakkında büyük kararlar verilmesi bekleniyor.

Trilyon dolarlık ekonomisine rağmen vatandaşlarının gelir durumu düşüklüğünden dolayı sık sık eleştiri altında tutulan Çin, kripto paralar söz konusu olduğunda sert yüzünü çoğu zaman gösteriyor. 2020 yılında kripto para birimi madenciliğine açtığı savaşı devam ettirmesi beklenen ülkenin özellikle de büyük madencilik fabrikaları ve tesislerine karşı daha sert adımlar atmayı sürdürmesi bekleniyor.

2019 yılında birden fazla kez madencilik yapılan yerlere operasyonlar düzenleyen, onlarca madenciyi bloke etmeyi başaran Çin güvenlik güçlerinin 2020 yılında özellikle de yüksek enerji tüketen ancak kaydı olmayan madencilere odaklanabilecek olduğu belirtilmekte.

Resmi makamların da 2020 yılı için madencilik başta olmak üzere kripto para birimleri konusunda sert ve sık kararlar verebilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu