Kripto HaberleriBitcoinDünyadaki Diğer Ülkeler Bitcoin ve Blockchain Konusunda Harekete Geçmek Zorunda Kalacak

Dünyadaki Diğer Ülkeler Bitcoin ve Blockchain Konusunda Harekete Geçmek Zorunda Kalacak

Takip et

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Çin yöneticilerinin Blockchain alanında attıkları adımların diğer ülkeleri de kısa süre içerisinde “mecburen” harekete geçirecek olduğunu açıkladı. Çin’in daha fazla Blockchain yatırımı yapmayı sürdürecek olduğu ve daha fazla sayıda insana Blockchain alanında eğitimler verecek olduğuna değinen Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, bu sayede ülkenin diğer ülkeleri de bu kategoride yarışa sürükleyeceğinden bahsetti.

Çin hükümeti Blockchain konusunda daha fazla bu teknolojinin benimsenmesi çağrıları yaparken, bazı devlet kurumlarında da bu konuda çalışmalar başlatıldı. Eğitim vermek konusunda Blockchain alanında uzman kimseleri bünyesine eklemesi mümkün olan Çin’in bu sayede diğer ülkeleri de kendisi ile yarışa sürüklemesi dünyada kısa süre içerisinde Blockchain konusunda daha büyük ve daha fazla para harcanan çalışmalar yapılmasını sağlayacak unsurlardan bir tanesi.

Blockchain konusunda yapılacak olan ve atılacak olan adımların neler olacağı hakkında henüz bir bilgi olmasa da Zhao tarafından ifade edildiği üzere bu sayede Çin kripto para birimleri konusunu da kabul etmek zorunda kalacak ve Çin’de kripto para konusu daha çok gündem olmayı ve daha fazla insana ulaşmayı kolaylaştırmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları