Kripto HaberleriHaberlerÇin Blockchain'e Kapı Aralarken Kripto Paralara Kapatacak Mı?

Çin Blockchain’e Kapı Aralarken Kripto Paralara Kapatacak Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pekin yönetiminin bir süredir sessiz kalmayı tercih ettiği kripto para birimleri konusu yakın zamanda çözüm arıyor olsa da kesin bir çözüm bulunamayabilir. Bazılarına göre 2020 yılının ilk aylarında Çin kripto para yasakları uygulayacak iken, bazılarına göre ise 2020 yılında Pekin tam tersi adımlar atarak herhangi bir yasak uygulamayacak. Bilinen bir gerçek var ise o da blockchain teknolojisi alanında Pekin yönetimi kısa süre içerisinde daha büyük adımlar atacak ve bu adımların başarılı olması için Pekin daha fazla bütçe ayıracak.

Birçok Çinli ülkesinin kripto para alanında yatırımlar yapmasına destek vermezken, blockchain için atılacak adımlara ise destek vermeye devam edeceklerini belirtiyor. 3 milyon kadar Çin vatandaşı ise kripto para sahibi olmalarına rağmen Pekin’in yasak uygulaması durumunda kripto paraları yok sayabilecek olduklarını çoğunluk olarak her zaman olduğu gibi şimdiden kabul etmek zorunda kalacaklarını biliyorlar.

Pekin kripto paralara kapıyı kapatır mı kesin olarak bilinmiyor ancak baskısının devam edeceğine şüphe bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları