Haberler

Çin Halk Bankası: Dijital Paramızla İlgili Bazı Çalışmaları Tamamladık

Çin Halk Bankası (PBoC), kripto para birimi projesinin 'üst düzey' tasarımının tamamlandığını açıkladı.

Çin Halk Bankası (PBoC), yetkilileri tarafından yapılan açıklamada kripto para birimi tasarımı ile ilgili gerekli adımların atıldığı ve bu adımların sonuca ulaşacak olduğu belirtildi. Kripto para birimi sahibi olan Çinli sayısının çok fazla olmasına rağmen yerliler ülkenin kripto para biriminin güvenilir olamayabileceğini düşünüyor. Buna rağmen Çin Halk Bankası (PBoC) (ülkenin merkez bankası) kripto para birimi olarak adlandırılmayan dijital para birimini geliştirmeye devam ediyor.

Çin Halk Bankası (PBoC), dijital para ile ilgili bir sonraki adıma geçtiklerini açıklarken bundan bir sonraki adımın ne olacağı hakkında ise herhangi bir açıklama bulunmuyor. Kısa vadede Çin tarafından dijital para ile ilgili daha fazla detay açıklanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu