Kripto HaberleriHaberlerÇin Hükümeti Kripto Paraları 2020'de Düzenleyebilir

Çin Hükümeti Kripto Paraları 2020’de Düzenleyebilir

Takip et

ABD’nin 2020 yılında kripto para birimlerini düzenlemesi beklenmezken, Pekin hükümetinin ise yapılacak olan düzenlemeleri 2020 yılı sonuna kadar yetiştirebilecek olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin ve altcoin konusunda çok sayıda yeni adımlar atan Pekin yönetimi, özellikle de Çin Yuanı’nın dolar karşısında değer kaybetmesi, ülkede güvensiz yatırımcıların kripto para birimlerine büyük oranda ilgi gösteriyor olması gibi sebepler dolayısı ile kripto paralara büyük ilgi var.

Bu durum özellikle Pekin yönetiminin kripto para düzenlemeleri konusunda farklı adımlar atmasına sebep olabilecek olsa da, Pekin yönetiminin özellikle de kısa vadede 2020 yılı içerisinde kripto paraları düzenlemesinin Asya bölgesinde büyük değişimlere sahne olabileceği düşünülüyor.

Bitcoin sahibi olan Çin vatandaşı sayısının artması durumunda düzenlemelerin daha hızlı olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları