Haberler

Çin, Kripto Para Birimlerini Düzenlemek Konusunu Gündemden Çıkardı Mı?

Çin yönetiminin kripto para birimlerini düzenlemek konusunu listesinden çıkarmış olabileceği düşünülüyor.

Bir süredir corona virüsü dolayısı ile ciddi problemler yaşayan Çin, kısa süre içerisinde çıkması beklenen dijital para biriminin bile ertelendiğini resmen duyurmuştu. Yapılacak tüm toplantılar ve dijital para birimi konusunda yeni adımların bir süre yapılmayacak olduğu açıklamasında bulunan Çinli yetkililer, ülkede yaşanacak olan olası virüs sorunlarına karşı toplu eyemleri de yasaklamıştı.

Ancak kısa süre içerisinde Çin’in kripto para düzenlemeleri başta olmak üzere birçok konuda yeni adım atmayacak olduğundan söz edilmeye başladı.

Çin’de kripto para düzenlemelerinin kısa vadede uygulanmayacağı iddia edilirken, Pekin yönetimi komisyonların toplanmaması, corona virüsü dolayısı ile herhangi bir karar alınamıyor olmasına bağlı ve ekonomik nedenler dolayısı sonucunda kripto para düzenlemelerini bir süre ertelemek zorunda kalabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu