Ana SayfaHaberler'Çin Kripto Para Borsalarını Baskı-Şiddet Yoluyla Kapatmaya Başladı'

‘Çin Kripto Para Borsalarını Baskı-Şiddet Yoluyla Kapatmaya Başladı’

Takip et

Bitsoda, Akdex, Idax ve Btuex kripto para birimi borsalarının kapatılmasının hemen ardından yaşanan olaylar devam ediyor. Biss isimli kripto para birimi borsası 10 çalışanının sorgulanmaya başlamasının ardından yetkili güvenlik güçlerince ofisleri mühürlendiğini resmen ilan etti. Kripto para birimi borsalarına yönelik birçok baskı ve psikolojik şiddet uyguladığı iddia edilen Pekin yönetiminin bu konuda baskı ve şiddet yoluyla borsalardan istediğini alabildiği ve kripto paraları kullanmak isteyenleri dolaylı olarak ‘korkuttuğu’ iddia edildi.

Bir grup Çinli bu olaylar sonrasında ellerindeki kripto paraları satmak zorunda kalabileceklerini ve borsalara güvenemeyecekleri açıklamasını yaptı. Ülkede çok fazla sayıda insan Pekin’in kripto paralara yönelik baskı uyguladığını ve bu sebeple ellerinde mevcut kripto para birimlerini satış yapıp yapmamayla ilgili kararsızlık yaşadıklarını belirtmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları