Haberler

Çin Kripto Para Birimleri Ve Blockchain’i Kabul Edebilir!

RenrenBit CEO’su Zhao Dong, Çin yönetiminin kripto paraları kabul etmek zorunda kalabileceğini iddia etti.

Nexo

RenrenBit CEO’su Zhao Dong, Çin yönetiminin kripto para birimlerini kabul etmek zorunda kalabileceğini ve bu konuda adım atabilecek olduğunu iddia etti. Yakın zamana kadar kripto para birimleri hakkında olumlu bir tavır sergilemeyen Çin yönetiminin bir süre sonra bir takım sebepler dolayısı ile kripto para birimlerini onaylaması ve bunlarla ilgili adımlar atmasının normal hamleler olabilecek olduğu açıklandı. Bitcoin ve Blockchain teknolojisi dışında Çin altcoin yatırımları konusunda da oldukça sert bir tutum sergiliyor.

RenrenBit CEO’su Zhao Dong, Çin’in belirli sebepler nedeniyle kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisi konusunda olumlu kararlar alıp kabul edebileceğini düşünenler arasında.

Çin yönetiminin kripto para yasakları uygulamasa bile baskı uyguluyor olması kripto para yatırımcılarının canını sıkan bir gelişme. Eğer kripto paralarla ilgili baskı süreci son bulursa Çin kripto para yöneten anakara olabilir ve ABD’ye meydan okuyabilir. ABD’ye göre Çin daha fazla sayıda kripto para sahibi insanın yaşamını idame ettirdiği bir ülke ve nüfus dolayısı ile ABD’ye göre daha fazla insan kripto para sahibi olmak istiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı