Kripto HaberleriBlockchainÇin Merkez Bankası Blockchain Ekibini Geliştiriyor

Çin Merkez Bankası Blockchain Ekibini Geliştiriyor

Takip et

Çin Merkez Bankası’nın kripto para yasaklarında başarılı olamadığı ancak bazı yasaklarından dolayı birçok farklı konuda sorunlarla karşı karşıya kaldığı belirtiliyor. Ülkede Çin Merkez Bankası yeni bir takım uzman arayışına girmesinin ardında yatan ise Blockchain teknolojisi geliştirmede bankaya destek olacak ve bankanın çalışmasında başarı elde edilmesine imkan verecek olan çalışmalar yapabilecek uzmanlar arıyor.

Blockchain hakkında henüz sınırlı sayıda uzman var ve bunun nedeni bu teknolojinin yeni olması. Bazı uzmanlar bile Blockchain teknolojisi konusunda tam ve kesin bir bilgi sahibi değil. Büyük bölümü uzmanlardan oluşması gereken Çin Merkez Bankası ekibinin bu konuda yeni çalışanlar için eğitim programları ile destek kapsamını da genişletmesi mümkün.

Banka Blockchain teknolojisi hakkında neden dolayı bu kadar ani bir kararla Blockchain teknolojisi uzmanları aramaya başladı bu konuda henüz yapılmış bir basın açıklaması yok.

Çin Merkez Bankası nitelik bakımından kimlerin işe alınabileceği konusunda Blockchain teknolojisi hakkında üst düzey bilgi sahibi olan yetişkinlerin bankaya belirli yollar aracılığı ile başvurabilecek olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları