Haberler

Çin Merkez Bankası: Dijital Para Projemiz İyi Durumda

Çin Merkez Bankası, dijital para birimi projelerinin iyi gittiğini açıkladı.

Çin Merkez Bankası, dijital para birimi projesi hakkında yaptığı açıklamada projelerinin son derece iyi olduğunu ve gerekli adımları atmaya devam ettiklerini açıkladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine karşı daha güçlü olabileceği iddia edilen Çin’in dijital parası son zamanlarda daha fazla merak edilmeye başlandı.

Pekin yönetiminin Çin Merkez Bankası’na bu konuda izin verdiği iddia edilirken, ne zaman ve nasıl çıkacak olduğu konusunda ise soru işaretleri var.

Çin’in kısa süre içerisinde dijital parasını çıkarması beklenmiyor olsa da 2020 yılından sonra tamamen dijital parasının hazır olabileceğine yönelik iddialar var.

Çin Merkez Bankası’nın bugün yaptığı son açıklamanın ne kadar doğru olduğu konusu ise bir soru işaretleri olarak kalıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu