HaberlerKripto Para

Çin Merkez Bankası Eski Yöneticisi: Dijital Paralar Finans Dünyasını Sarsacak!

Çin Merkez Bankası eski yöneticilerinden Li Lihui bir konferansta açıklama yaptı.

Geleceğin finans dünyasında dijital para birimlerinin büyük rolü olacağını ve insanların dijital para birimleri konusunu daha yakından izleyecek olduklarına değinen Çin Merkez Bankası eski yöneticilerinden Li Lihui, bu konuda dijital paraların finans dünyasını sarsacağını iddia etti.

Dijital paraların gelecekte daha fazla güçlü hale geleceği ve insanların daha fazla dijital paralara talep gösterecek olduğunu ve arz talep dengesine bağlı olarak daha çok ilgi çekeceğine değinen eski yönetici, bu konuda gerekli tüm önlemlerin alınması gerektiğine de değindi.

Blockchain konusunun yolsuzlukla mücadele konusunda çok daha fazla ilgi göreceği ve daha fazla büyümesi gerektiğine değinen yönetici başta yolsuzlukla mücadele olmak üzere çok daha fazla insanın bu teknolojilere gelecekte aşina olacağını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu