Kripto HaberleriHaberlerÇin Merkez Bankası Kendi Kripto Para Birimini Test Edecek

Çin Merkez Bankası Kendi Kripto Para Birimini Test Edecek

Takip et

Çin Merkez Bankası ile ilgili yerel Çin basınında çıkan son dakika haberleri ülkede kripto para birimi üretimi ile ilgili yeni bir adım atılacak olduğunu iddia etti. Kripto para birimi sahiplerinin ülkede kripto paralara karşı olan Pekin hükümetinin bu hamlesine nasıl yanıt vereceği ise merak konusu. Çin Merkez Bankası bağımsız olarak gösterilse de hükümetin banka üzerinde belirli bir etkisi olduğu ve bu konudan dolayı Çin halkının özellikle kripto para baskılarını durdurmadan merkezin kendi parasını test edecek olmasının bu durumla çakışıp çakışmadığı konusunda soru işaretlerine sebep oluyor.

Kripto parasını test edecek Çin Merkez Bankası’nın nasıl adımlar atacağı ve nasıl kararlar verecek olduğu konusu henüz belirlenmiş değil.

Görünen o ki yakın zamanda Çin’de yeni haberler görmek mümkün olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları