Haberler

Çin Merkezli Kripto Para Yatırımcıları Yuan’a Mı Dönüyor?

Kripto para yatırımı yapan çok sayıda Çinlinin son dönemde kripto paraları tercih etmediği iddia ediliyor.

Çin’de kripto para birimi sahibi insan sayısının 3 milyonun üzerinde olduğu ve bu sayının gelecek yıllarda daha çok artacağı tahmin ediliyor. Kripto para birimi sahibi olan çok sayıda Çin vatandaşı bu konuda 2019 yılı sonunda beklediklerinin olmaması nedeniyle Yuan üzerinden direkt döviz yatırımlarının daha iyi bir karar olabileceğini düşünüyor.

ABD ile son dönemde ticaret anlaşması yapan Çin’in 1. faz anlaşma detaylarının kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Tüm bunlar ise kısa süre içerisinde Çin’de ekonomik olarak bazı değişimlere sebep olabilecek.

Bu konuda Çin vatandaşları ise yeni dönemde daha büyük bir ekonomik değişim olabileceğinden kripto para yatırımlarını devam ettirmek konusunda anlaşma detayları açıklanana kadar beklemeyi tercih edeceklerini dile getiriyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu