Haberler

Çin Merkezli Madenciler İsyan Ediyor: Ürünler Ulaşmadı, Destek Yok!

Çin'de kripto para birimi madencileri zorluklarla karşı karşıya kaldı.

Yaşanan Wuhan virüsü sonrasında Çin’de şirketler kapılarını kapattı, merkez ofisler hizmet veremez hale geldi. Birçok madencilik şirketi ise tesislerde çalışanların tesislerden çıkmaması gerektiğini, tesislerin içerisinde kalmaları ve evlerine gitmeme uyarısında bulundu. Madencilik cihazlarının korunması adına bu önlemleri alan madencilik şirketlerinin bu adımlarından bireysel madenciler ise yararlanamadı.

Bireysel madenciler, kazançlarının düştüğünü ve sipariş verdikleri ürünlerin kendilerine ulaşmadığından yakındı. Bazı madenciler bugünlerde başta kendi ülkelerindeki platformlar olmak üzere, çok sayıda platformda durumun vahimliğinden dem vurdu.

Cihazlarımız bozuk!

Cihazlarının bozuk olduğunu ve bu nedenle herhangi bir işlem yapamadıklarını, teknik destek ekiplerinin eve gelemediği gibi cihazlarında kargo ile gönderilemediğine değinen çok sayıda Çinli bireysel madenci, Pekin yönetiminin virüse derhal tedbir bulması uyarısında bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu