Kripto HaberleriHaberlerÇin Polisi 15 Milyon Dolarlık Operasyon Düzenledi!

Çin Polisi 15 Milyon Dolarlık Operasyon Düzenledi!

Takip et

Sahte Huobi Jeton (HT) satışı ile yatırımcıları dolandıranlara karşı operasyon gerçekleştirdiği açıklanan Çin yerel polis güçlerinin bu operasyon sonucunda tam 15 milyon dolar değerinde para ele geçirdiği ve yatırımcıların dolandırıldığı paraların bir kısmını geri almayı başardığından söz edildi.

Kripto para birimi dolandırıcılıklarının son dönemde çok sık yaşanmaya başladığı Çin’de özellikle yerel polis güçleri başarılı adımlar atarak dolandırıcılara göz açtırmazken, buna rağmen bile her gün binlerce dolandırıcılık vakasının olduğu gerçeği bir yanda duruyor.

Chen Mou, Yu Mou ve Xu Mou adlı dolandırıcıların baskında 2 lüks araç, 1.5 milyon dolar değerinde lüks villa ve binlerce dolar nakit paraya sahip olduklarını tespit eden polis bu kişilere ait tüm varlıklara el koydu. Çin yargısının çok ağır cezalar vermesi beklendiğinden söz edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları