coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÇin Polisinden Operasyon: 12 Sahte Huobi Yetkilisi Tutuklandı!

Çin Polisinden Operasyon: 12 Sahte Huobi Yetkilisi Tutuklandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin’de polis ekipleri bir süredir izledikleri dolandırıcılara operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon sonucunda sahte Huobi yetkilileri kısa süre içerisinde ekipler tarafından yakalanırken, özellikle de bir süredir devam eden dolandırıcılık olaylarının Huobi borsasına da zarar verdiği iddia edildi.

Ortaya çıkan bilgilere göre gerek dijital, gerek ise sosyal hayatta kendilerini Huobi yetkilisi olarak tanıtan, başta Çin vatandaşları olmak üzere kripto para yatırımcılarını dolandırmak isteyen 12 dolandırıcının Guangdong eyaletinde yakalandıkları açıklandı.

Tek Bir Kişiden 470 Bin Dolar Çaldılar

WeChat üzerinden kurban arayan 12 kişi tek bir kurbandan 470 bin dolar çaldı ve daha onlarca kurbanlarının olduğu düşünülüyor. Özellikle kısa süre içerisinde Çin polisinin çetenin bağlantılarınıda araştırması bekleniyor.

Çin’de başkent Pekin hükümeti bu tür olaylarda mahkemelerin en ağır cezaları vermesini istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail