Kripto HaberleriHaberlerÇin Yeni Kripto Para Listesini Yayınladı

Çin Yeni Kripto Para Listesini Yayınladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü tarafından kısa süre önce yayınlanan yeni kripto para listesi bugün güncellendi. Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü tarafından yayınlanan ve güncellenen listeye göre kripto para birimlerinin en büyüğü olan Bitcoin yine 1. sırada yer bulamadı. 1. sıra yine EOS’a ayrılırken, EOS’un Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü tarafından en güvenilir kripto para olarak ve yatırım yapılması en uygun olan kripto para olduğu ifade edildi.

Kripto para yatırımlarının giderek daha fazla arttığı birkaç yıl içerisinde insanlar Çin tarafından yayınlanan bu tür listelere göre hareket etmemekte olsa da Çin bu konuda insanlara kendi önerisini sunmayı sürdürme konusunda ısrarcı görünüyor.

Bitcoin ve diğerlerinin yer aldığı listede her güncellemede sıralamalar değişiyor. Bazen öne geçen Bitcoin, bazen ise arka sıralara doğru düşüş eğilimi gösterebiliyor.

Bitcoin’in neden 1. sırada olmadığına Çin Elektronik Bilgi Endüstrisi Geliştirme Bölümü tarafından hiçbir yanıt verilmezken, EOS’un 1. sırada olmasına da yanıt verilmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları