Haberler

Çin’de Bazı Madenciler Faaliyetlerini Durduruyor!

Çin'de bazı kripto para madencileri yeni adımlar atıyor.

Çin’de devam eden corona virüsü salgınından en fazla etkilenenler arasında kripto para madencileri yer almakta. Bu grupta yer alan madenciler özellikle son dönemde yaşanan blok ödülü yarılanmasına bağlı olarak çok ciddi bir endişe duyarken, bazıları ise kısa vadede beklentilerinin yüksek olduğunu, blok ödülü yarılanmasına rağmen kazanç elde edeceklerine olan inancın yüksek olduğuna değiniyorlar.

Kripto para birimi madencisi çok sayıda insan, kısa vadede beklentilerinin düşük olduğundan söz ederken, bu dönemde özellikle bazı Çinli madenciler faaliyetlerini blok ödülü yarılanması gününden hemen önce gelirlerini aldıktan sonra durdurmak istiyorlar.

ABD ve Kanada gibi ülkelerde ise madenciler iflas riskine rağmen güçlerini koruyacaklarını, koruyamazlarsa bile iflas etme durumunda bile kendilerinin herhangi bir zararlarının söz konusu olmayacağını belirtmekteler.

İlgili Haber
Bitcoin Halving (Yarılanma) Nedir? Daha Önce Fiyatı Nasıl Etkiledi? Şimdi Nasıl Etkiler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu