blank
Kripto Para

Çin’de Bitcoin ve Kripto Paralar Konusunda Pekin’in İşi Zorlaştı

Pekin yönetimi kısa süredir koronavirüsle başı dertte olan bir ülke.

Pekin son dönemde büyük zorluklarla karşı karşıya. Kripto para birimleri konusunda hükümet yakın dönemde  herhangi bir olumsuz adım atmadı. Ancak hükümetin son dönemde koronavirüs ile ilgili ekonomik kayıplar yaşamaya başlaması, mevcut kripto para birimi yatırımcılarını korkutmaya başladı. Pekin’e yönelik son dönemde ekonomik endişeler daha fazla artarken, kısa vadede kripto para konusunda ise olumlu veya olumsuz adım atması beklenmiyor.

Pekin’in finansal dengelerde olası bir sorun yaşaması durumunda kripto paralara karşı olumlu adımlar atması bile mümkün olabilir. Bitcoin sahibi olan yatırımcılar adına bu durum iyi olmasına rağmen, gelecek uzun vadede yatırımcıların bu durumdan olumlu mu, olumsuz mu etkilenecek olduğu hakkında bazı soru işaretleri bulunuyor.

Bu sene içerisinde kendi kripto parasını çıkarması beklenen Çin’in başı virüs salgını ile daha fazla belaya girerse bu gibi projeler sekteye uğrayabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu