Kripto Para

Çin’de Bitcoin ve Kripto Paralar Konusunda Pekin’in İşi Zorlaştı

Pekin yönetimi kısa süredir koronavirüsle başı dertte olan bir ülke.

Pekin son dönemde büyük zorluklarla karşı karşıya. Kripto para birimleri konusunda hükümet yakın dönemde  herhangi bir olumsuz adım atmadı. Ancak hükümetin son dönemde koronavirüs ile ilgili ekonomik kayıplar yaşamaya başlaması, mevcut kripto para birimi yatırımcılarını korkutmaya başladı. Pekin’e yönelik son dönemde ekonomik endişeler daha fazla artarken, kısa vadede kripto para konusunda ise olumlu veya olumsuz adım atması beklenmiyor.

Pekin’in finansal dengelerde olası bir sorun yaşaması durumunda kripto paralara karşı olumlu adımlar atması bile mümkün olabilir. Bitcoin sahibi olan yatırımcılar adına bu durum iyi olmasına rağmen, gelecek uzun vadede yatırımcıların bu durumdan olumlu mu, olumsuz mu etkilenecek olduğu hakkında bazı soru işaretleri bulunuyor.

Bu sene içerisinde kendi kripto parasını çıkarması beklenen Çin’in başı virüs salgını ile daha fazla belaya girerse bu gibi projeler sekteye uğrayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu