binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÇin'de Bitcoin'e baskı artıyor

Çin’de Bitcoin’e baskı artıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin hükümetinin kripto paralar üzerinde olan baskısı sürüyor. Ülkede kripto paraların çok fazla alanda kullanılmasını istemediğini açıkça belli eden Çin hükümeti, kripto paralar ile ilgili gelecekte artışların olmasını ve dünyanın her ülkesinde daha fazla insanın yatırım aracı ve ödeme aracı tercihinde ilk sırada Bitcoin ve kripto paralara yer verecek olduğunu biliyor. Bunun farkında olan Çin yönetimi, ülkede gizli ve yasal sorunların yaşanmasını engellemek için ise gereken adımların atılması adına hükümetin tüm kurumlarına talimatlar vererek gizli bilgilerin gizli kalması gerektiğini, Bitcoin ile ödemelerin kurumlarda söz konusu edilememesi gerektiğini ifade ediyor.

Çin’de Kuzey Kore benzeri sistem işliyor

Çin Kuzey Kore benzeri bir sisteme doğru ilerleyen ve dünyanın en acımasız ülkelerinden birisi olarak tanınıyor. Kendi vatandaşlarına dahi uyguladığı kripto para baskıları, geçtiğimiz aylarda bir evde yapılan madencilik dolayısı ile baskınların artması dolayısı ile Bitcoin sahibi olanlara ve madencilik yapanlara yönelik baskıların oranı sürekli olarak artıyor. Her ay Çin genelinde kripto para baskılarının en az birkaç kişiyi etkilediği, ve ülkede 3 milyondan daha fazla insanın kripto para sahibi olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail