Haberler

Çin’de Fabrikalar Durdu, Borsalar Çalışanlarının Evden Çalışmalarını İstedi

Çin'de kripto para borsaları çalışanlarının ofislere gelmemesini, evden çalışmalarını aynı düzende sürdürmelerini istedi.

Pekin merkezli birçok büyüklü küçüklü borsa ve Çin anakarasında bulunan kripto para birimi sahiplerinin sık kullandıkları borsalar çalışanlarının ofis yerine evden çalışmalarına devam etmesini istedi. Bazı kripto para birimi borsaları çalışanlarını haftanın birkaç günü evden, birkaç günü ise ofiste çalışmalarını istiyor, bazıları sadece haftada 1 gün ofiste, kalan günler ise evden çalışmalarını istiyor.

ABD ve diğer ülkelerde de durum bundan pek farklı değil. Ancak Çin’de birçok finans ve diğer alanlardan işyeri sahipleri çalışanlarına evden çalışmalarını sürdürmeleri konusunda talimatlar vermeye başladı.

Bir spor salonu sahibi, Çin anakarasında hakim olan corona virüs nedeniyle spor salonunun online eğitim verdiğini ve tüm müşterilerinin evden online eğitim ile sporlarını yapmalarını istediğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu