Haberler

Çin’de Kripto Para Madenciliği Yasağı Haber Etkisi Geçmeye Başladı!

Korku sebebiydi ama son buldu.

Çin, kripto para madenciliği yasaklarından sonra İran ve Kanada gibi ülkelere göç edeceklerini belirten Çinli kripto para madencisi insanların ardından son dönemde ülkede yasakların ardından rekor sayıda kripto para sahibi insanın kripto paralarını tekrar satış yoluna giderek büyük oranda kripto para birimlerinin piyasa değerinin düşürülmesinde istemeyerekte olsa büyük bir düşüşe sebep olmuşlardı.

Bitcoin ve kripto paralarının neredeye büyük bölümünü elinde tutan Çinli kripto para sahipleri, madencilere oranla satış rakamlarında pek fazla etkili satışlar yapmamıştı. Ancak yatırımcıların bu kadar kısa sürede bir anda satışlar yapması elbette kripto para fiyatlarının zaten geçtiğimiz haftalarda zaten düşük kaldığı göz önüne alındığında daha da büyük bir düşüşe neden oldu.

Etkisi bitti!

Şimdi ise Pekin yönetiminin artık bu konuda ne kadar kararlı da olsa başarılı olamayacağını ve insanların ülkede kripto paralarına asla el konamayacak olduklarını anladıklarından dolayı kripto para yatırımı yapmayı sürdürmeye kesinlikle kararlı oldukları yerel medyada açıklandı. Ülkede Pekin yönetimi kripto paraların baskılanması ile ilgili yeni bazı planlar yapıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu