Haberler

Çin’de Yaşanan Wuhan Virüsü Salgını Bazı Yatırımcıların Ölüm Korkusuna Neden Oldu

Çinli kaynaklar ülkede Wuhan kentinde yaşanan ve karantina altına alınan bölgelerdeki insanların ölüm korkusu nedeniyle en yakınlarına varlıkları hakkında bilgi verdiklerini açıkladı.

Çinliler son dönemde zor zamanlar yaşıyorlar. Sadece Çinliler değil, tüm dünya zor, belirsiz ve salgın endişesi dolu bir dönemden geçmekte. Çok sayıda insanın gelecek günlerde neler olacağını merak ettiği Wuhan virüsü salgını hakkıda karantinaya alınan 35 milyondan daha fazla insan, varlıklarının ölmeleri durumunda en yakınlarına kalmasını istiyor.

Bu sebeple birçok Çinli, özellikle karantina altında olan bölgelerde olan kripto para varlığına sahip Çinliler, kripto para borsaları hesaplarındaki varlıklarına dair yakınlarına bilgi vermeye başladı. Bazı Çinliler, zarar etmediği ve kazanç elde ettiği için kripto para birimlerini satarken, banka hesaplarında para tutmayı tercih ettiler.

Yakın zamanda neler olacağı merak ediliyor olmasına rağmen, Çin’de yaşananlar son dönemde oldukça ürkütücü.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu