Haberler

Çin’de Yaşanan Wuhan Virüsü Salgını Bazı Yatırımcıların Ölüm Korkusuna Neden Oldu

Çinli kaynaklar ülkede Wuhan kentinde yaşanan ve karantina altına alınan bölgelerdeki insanların ölüm korkusu nedeniyle en yakınlarına varlıkları hakkında bilgi verdiklerini açıkladı.

Çinliler son dönemde zor zamanlar yaşıyorlar. Sadece Çinliler değil, tüm dünya zor, belirsiz ve salgın endişesi dolu bir dönemden geçmekte. Çok sayıda insanın gelecek günlerde neler olacağını merak ettiği Wuhan virüsü salgını hakkıda karantinaya alınan 35 milyondan daha fazla insan, varlıklarının ölmeleri durumunda en yakınlarına kalmasını istiyor.

Bu sebeple birçok Çinli, özellikle karantina altında olan bölgelerde olan kripto para varlığına sahip Çinliler, kripto para borsaları hesaplarındaki varlıklarına dair yakınlarına bilgi vermeye başladı. Bazı Çinliler, zarar etmediği ve kazanç elde ettiği için kripto para birimlerini satarken, banka hesaplarında para tutmayı tercih ettiler.

Yakın zamanda neler olacağı merak ediliyor olmasına rağmen, Çin’de yaşananlar son dönemde oldukça ürkütücü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu