Haberler

Çin’de Yeniden Hortlayan Coronavirüs Madencileri Geri Döndürebilir

Çin'de başkent Pekin başta olmak üzere bazı eyaletlerde yeniden hortlayan corona virüsü vakaları Çinlileri panik ettirdi.

Çin’de devam eden tartışmalar sürerken, Pekin yönetiminin başarılı adımlar atmadığını ifade edenlerin sayısı artıyor. Ülkede genel bir karantina uygulamasından bile daha başarılı adımlar atılırken ve bir gün içerisinde 10 milyonlarca insana test yapabilecek kapasiteye sahip iken, Çin yönetiminin bu dönemde bazı eyaletleri kapatması ayrıca iyi bir karar olarak gösterilmekte.

Ancak Çin’de bu durumun bazı insanlar üzerinde çok ciddi ekonomik ve mali etkileri olduğu, bu durumdan dolayı madencilerin yeniden eskisi gibi yeni cihazlar almaya başladıkları ve mevcut satmadıkları hazırda duran cihazları az biraz kazanç elde etmek için çalıştırdıkları ifade edilmeye başlandı.

Bitcoin madencileri geçmişte kazancın azalmasından dolayı cihazlarını satışa sunmuş veya tamamen kapatarak madenciliğe elveda demişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu