Kripto HaberleriHaberlerÇin'deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor

Çin’deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor

Takip et

Çin’de kripto para madencilerinin ülkelerini terk etmeye başladıkları ve kendilerine yeni birkaç ülke belirleyecek Çin’den çıktıkları açıklandı. Çin yerel medyasında kripto para madenciliğinin yasaklanmasının ardından kripto para madencilerinin sayısında büyük bir düşüş olacağı, bu düşüşün sonucunda ise ülkede büyük bir yatırımcı kaybı olacağı açıklandı.

Kripto para madencilerinin sayısının büyük oranda düşecek olduğu, farklı ülkelere giden kripto para madencilerinin ilk tercihlerinden birisinin Kanada ve ABD olduğu açıklandı. Kanada’ya giden madencilerin sayısında büyük bir patlama olduğu, bu konuda iklim şartlarından dolayı Kanada’nın daha fazla tercih edildiği açıklandı.

Kanada’nın kripto para madenciliği konusunda atılacak olan adımlara bağlı olarak Çin merkezli kripto para madencilerini daha çok çekebilecek olduğu, ucuz enerji fiyatları sayesinde ülkenin tercih edilebilirliğinin artabilecek olduğu açıklandı. Çin’de kripto para madencilerine yasakların birkaç gün önce uygulanmaya başlamasından hemen sonra ülkede kripto para madencileri çalışmalarını sonlandırmaya başlayarak, hükümete tepki göstermiş ve ülkedeki tüm yatırımlarını çekecek ve başka ülkelere yatırım yapacak olduklarını açıklamışlardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları