HaberlerKripto Para Madenciliği

Çinli Bitcoin Madencileri Yeniden Toparlanmaya Hazırlanıyor

Çin'de corona virüsünün etkisinin hafiflemeye başlamasından sonra başta Wuhan olmak üzere bazı bölgelerde kripto para birimi madencileri yeniden madencilik alanında kazanç elde etmeye hazılanıyor.

Bir süre önce Wuhan’da 1 enfekte olan Çinli ile başlayan corona virüsü tüm dünyanın gündeminde. Herkes ne olacağını, sokağa çıkma yasağı ilan edilip edilmeyecek olduğunu sorgularken, bir yandan ise corona virüsünün ekonomik ve maddi etkilerini geride bırakmak için Çin’de madenciler harekete geçmeye başlamış durumda. Çin’de yapılan birçok yasak ve düzenlemenin kısa süre sonra azaltılması beklenirken, ülkedeki kripto para madencilerinin durumunun ise çok fazla kötü duruma gelmeden kurtarma planları yapmaları öneriliyor.

Devlet tarafından bireysel kripto para birimi madencilerine hiçbir destek verilmiyor olsa da, şirketler bazı desteklerden yararlanabiliyorlar.

Bu durum nedeniyle özellikle bireysel madencilerin kısa süre içerisinde toparlanacak adımlar atmaları, sonucunda ise yeniden kazanç elde etmeleri öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu