blank
Haberler

Çinli Madencilerden Yeni Tepki: Zararımızı Pekin Veya Şirketler Karşılasın

Çinli kripto para birimi madencileri yaşadıkları zararın giderek büyüdüğünden yakınıyor.

Pekin yönetimi ülkede giriş ve çıkışları silahlı korumalar ile kapatırken, bu bölgelere bariyerler kurmaya devam ediyor. Haksız olarak görülen bu eylemler insanların ve tüm dünyanın güvenliği adına uygulanması gerekiyor ancak madenciler, bölgelerinde yaşanan tehditler dolayısı ile kendilerinin ekonomik anlamda büyük zarara uğradıklarını dile getiriyor.

Washington, DC ile birinci faz ticaret anlaşması imzalamaya hazırlanan Pekin yönetiminin bu anlaşmadan dolayı zaten kayıplar yaşayacak olduğu, üzerine bir de corona virüsü nedeniyle yaşanan kayıpların ülke ekonomisinde kritik düzeyde bir belirgin düşüşe sebep olacağı konuşuluyor.

Pekin veya şirketler karşılasın talebi

Madenciler, madencilik şirketlerinin veya Pekin yönetiminin kendilerinin zararını karşılaması gerektiğine değinirken, bazıları ise bu zarardan sorumlu olanın Pekin olduğunu ve zararlarının kanıtlanması durumunda Pekin yönetimince karşılanması gerektiğini dile getirdi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu