Kripto HaberleriHaberlerÇinli Madencilerin Sayısı COVID-19 Döneminde Azalmadı, Arttı

Çinli Madencilerin Sayısı COVID-19 Döneminde Azalmadı, Arttı

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin madenciliği en çok Çin’de gerçekleşiyor. Çin merkezli madencilerin giderek artan bu sayısına rağmen Çin yönetimi herhangi bir aksi adım atmıyor ve adım atmadığı için bazen eleştiriliyor bile. Bazı madenciler daha ucuz enerji verilmesi gerektiğini belirtirken, madenciliğin yasal zemine bağlanmasının ise kabul edilemez olduğunu dile getiriyor.

Çin merkezli kripto para platformlarının son dönemdeki haberleri incelendiğinde ise madencilik cihazlarında yapılan indirimlere rağmen fiyatlar artmış durumda. Artan fiyatlara rağmen ülkede madencilikten kazancın çok görülmesine bağlı olarak madencilik yapan bireysel ev kullanıcısı sayısında giderek her geçen yıl artışlar oluyor.

Corona virüsü döneminde madencilik yapan Çinli sayısının son 10 aylık dönemde artışta olduğu belirtilirken, net olarak kaç milyon madenci olduğu bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları