Haberler

Çinli Yatırımcılar, ABD’li Yatırımcıların Önünde Olmak İstiyor!

Kripto para camiasında yatırımcıların savaşı sürüyüror.

Çinli kripto para yatırımcıları son dönemde özellikle ABD ve Çin yönetimi arasında yaşanan tartışmalar dolayısı ile çok ciddi bir süreçten geçtiklerinin farkında. Bu yatırımcılar özellikle Çin’in madencilik alanında lider olduğunu her zaman son dönemde sık sık hatırlatıyor ve Çin’in ABD karşısında son derece güce sahip olduğundan, olası bir hamle durumunda Çin’in tüm dünyada ne kadar büyük olduğunu gösterebileceğine yönelik ifadeler kullanmakta.

Son günlerde ise Pekin yönetimine yakın olduğu düşünülen bir grup kripto para yatırımcısının özellikle ABD’li yatırımcılara karşı piyasada daha fazla güç elde etme çabası, buna bağlı olarak daha fazla Çinli yatırımcıların sayısının artmasına yönelik teşvikleri bulunuyor.

Çinli madencilerde bu duruma destek olmayı sürdürüyorlar. Bazı kripto para yatırımcıları ABD’li kripto para yatırımcılarına oranla piyasayı Çinli yatırımcıların yönlendirdiğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu