Kripto HaberleriHaberlerCircle CEO'su Jeremy Allaire: Bitcoin Özgür Olmak İçin Alınıyor!

Circle CEO’su Jeremy Allaire: Bitcoin Özgür Olmak İçin Alınıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Circle CEO’su Jeremy Allaire, insanların Bitcoin almasının arkasında Bitcoin’in özgür ve gizli olmasının yattığını, insanların özgür olabilmek için kripto para birimleri ve BTC satın aldıklarını iddia etti. Kripto para birimlerinin 10 yılda insanlara güven vermesi ve beraberinde gizli olmasından dolayı özgürce ödemeler yapılabilmesine olanak sunuyor olması gibi sebepler yatırımcı sayısının büyük oranda artmasına neden oldu. Circle CEO’su Jeremy Allaire tarafından da iddia edilen bu özgürlük yatırımcılara her istedikleri ödemeyi gizli olarak yapabileceklerini, yasak dinlemeden hareket edebilecekleri özgüvenini verdi.

Bitcoin sayesinde daha önce alamadığı ürünleri satın alan, daha önce yapamadığı alışverişleri yapan kimselerin sayısında artışlar yaşandı ve tüm bunlar kripto para birimi Bitcoin’in gizli olması ve verdiği özgürlük sayesinde olabildi. Bitcoin’in yükselen fiyatı da yatırımcılara daha fazla destek oldu ve yatırımcılar hem daha yüksek bir yatırım kazancı, hem özgürlüğün ikisini bir arada buldukları için Bitcoin’e ilgi gösterdiler.

*Bitcoin ile yapılan ödemeler gizli kalsa da çok iyi araştırılması durumunda ve IP adreslerinden veriler tespit edilmesi durumunda istihbarat kurumları yasadışı olaylarda kimliğinizi bulabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları