Haberler

Circle CEO’su Jeremy Allaire: Uzun Vadeli Bitcoin En İyisi!

Circle CEO'su Jeremy Allaire uzun vadeli BTC yatırımının en iyisi olduğunu açıkladı.

Circle CEO’su Jeremy Allaire Bitcoin hakkında açıklama yaptı. Kripto para birimlerinin sürekli olarak artan değerinin arasında en fazla dikkat çekmiş olan ve bugüne kadar piyasada pazar payını ve oranını hiçbir zaman diğer altcoinlere kaptırmayarak ‘1. kripto para birimi’ olarak bilinen BTC’nin uzun vadeli kripto para birimi sahibi olmak isteyen yatırımcılar için doğru karar olacağını açıkladı. Circle CEO’su Jeremy Allaire’ye göre kripto para birimlerinin değeri gelecek yıllarda çok daha iyi düzeye gelecek olabilir ve bugün uzun vadeli yatırım kararı alan bir yatırımcı BTC’ye yatırım yaparsa daha fazla kazanç elde etme şansına sahip olabilecek.

BTC yatırımı hakkında Circle CEO’su Jeremy Allaire dışında daha birçok farklı isimde açıklamalar yapmış ve uzun vadede en iyi tercih olacağını açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu