coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerClem Chambers: Bitcoin 20.000 Dolara Çıkacak

Clem Chambers: Bitcoin 20.000 Dolara Çıkacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Forbes analisti Clem Chambers, Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı açıklamasında kripto para dünyasının sevilen para birimi Bitcoin’in 20.000 dolara kesinlikle çıkacak olduğuna inandığını açıkladı. 20.000 dolar rekorunun kısa bir süre içerisinde kırılabilecek olduğuna değinen Forbes analisti Clem Chambers, bu konuda açıklamalarında düşüncelerinin önce 2.000 dolara gerileme olacağı, daha sonrasında ise 20.000 dolar sınırına yükselerek rekor kırabilecek olduğu yönünde olduğunu açıkladı.

Bitcoin’in çok fazla potansiyel bir kripto para olduğunun altını çizerek konuşmalarını sürdüren Forbes analisti Chambers, Bitcoin ile ilgili gelecek beklentisinin 2 milyon dolara kadar yükselecek olduğunu, 20.000 dolar rekorunun ardından yeni bir rekor beklentisinin 200.000 dolar olduğunu açıkladı.

En Rekor Tahmin Bu!

Chambers’in 2 milyon dolara çıkacak olduğunu tahmin ettiği Bitcoin bu seviyeye yükselmesi için yılların geçmesi gerekiyor. Mevcut piyasa hacmi durumunda Bitcoin bu kadar fazla yükseliş yaşamasının neredeyse imkansız olduğu, yatırımcı sayısının gelecek 10 yıllık süreçte artmasının ardından 2 milyon dolarları görebilecek olduğuna inanan binlerce insan var.

Yatırımcıların ise kripto paralar konusunda ilk hedefleri bu sene içerisinde 20.000 dolar rekorunun kırılması, gelecek senelerde ise daha yüksek seviyede rekorların kırılması isteği yönünde olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail