Haberler

CMC’nin Satın Alınması Gündemde, Manipülasyon Endişesi

CoinMarketCap kripto para fiyat ve piyasa takip sitesinin Binance kripto para borsası tarafından satın alınabileceği iddia edildi.

En güvenilir kripto para fiyat takip sitesi olarak bilinen ve bugüne kadar tüm dünyada tüm kripto para yatırımcılarının en az 1 kez ziyaret ettiği düşünülen CoinMarketCap ile ilgili The Block isimli haber kaynağı yeni bir iddia ortaya attı.

İddialara göre CoinMarketCap isimli internet sitesi ve altyapısı için Binance borsasının tam 400 milyon dolar ödeme yapmayı ve internet sitesini satın almayı düşündüğü belirtildi.

Binance tarafından konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmazken, bir süredir Binance ve diğer kripto para borsalarının verileri manipüle ettiği iddiaları bu iddialardan sonra daha fazla güçlendi.

CMC’nin satın alınması durumunda eski popülerliğinin kalmayacağı, piyasanın Binance tarafından daha çabuk manipüle edilebileceği düşüncesi yatırımcıları endişelendirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu