Haberler

CMC’ye Güven Azaldı: Farklı Sitelerden Takip Etmeyi Tercih Ediyorlar

Bir internet sitesinde kripto para yatırımcıları son 10 gün içerisinde fiyat ve diğer referanslar için Binance'in satın aldığı CoinMarketCap yerine farklı internet sitelerini referans vermeye başladılar.

Kripto para birimleri konusunda adı sürekli olarak bilinen ve duyulan Binance’in CMC’yi satın almasından sonra güvenin azaldığı net kullanıcı paylaşımları ile görülüyor. CMC’nin özellikle son dönemde web trafiği adlı bölüm açması ve burada Binance’in 1. sırada kendisine yer bulması, ancak Bitcoin cüzdanları açısından en güçlü borsanın Binance’a oranla ABD merkezli Coinbase’nin 1.sırada olması gibi gerekçeler CMC’ye güveni azalttı.

Kullanıcılar farklı internet sitelerini referans olarak görmeye başlarken, 400 milyon dolardan daha fazla fiyatla satışının yapıldığı iddia edilen CMC’nin bundan sonraki dönemde kazançlarının özellikle sağladığı fiyat trafiği yerleşimlerinden elde ettiği gelirlerin düşebileceği iddia edildi.

CMC’ye Güveni Web Trafiği Sayfası Azalttı

Özellikle satın alım sürecinden hemen sonra Binance’in 1. sırada gösterilmesinin güveni azaltan en önemli unsur olduğu, bunun yanında bu web trafiği sayfası eklenmese veya daha tarafsız eklense CMC’nin gücünü korumasının mümkün olabileceği görüşleri paylaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu