Haberler

CME Group Yönetici Adayı: Madenciliğe Başlamak Gerek

CME Group'un yaklaşan yönetim kurulu seçimlerinde aday gösterilen Dante Federighi, şirketin kısa süre içerisinde kripto para birimi ve Bitcoin madenciliğine başlaması gerektiğini açıkladı.

CME Group’un yaklaşan yönetim kurulu seçimlerinde aday gösterilen Dante Federighi, açıklamasında kripto para birimi madenciliği yapmalarının hem şirket, hem hissedarlar açısından son derece iyi olacağını, bunu istediklerini ve yeni dönemde bunu yapabilmek için çalışmaları gerektiğini açıkladı.

Şirketin hissedarlarının daha çok para kazanması için Bitcoin ve altcoin madenciliği yapmak gerektiğine değinen Federighi, kendisinin bu yönde adımlar atılmasından yana olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi madenciliği yakın zamanda blok ödülü yarılanması yaşanacak olduğundan dolayı çok sayıda madenciyi tehlikeye atarken bir grup yatırımcı ise CME Group’un bu konuda yeni dönemde adım atma isteğinin geç kalmış bir istek olduğuna işaret ediyor.

*Kripto para birimi madencileri bu dönemde oldukça endişeli olsalar bile kazanmaya devam edecekler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu