Kripto HaberleriHaberlerCNBC Analistleri: Bitcoin 6.000 Dolara Düşebilir

CNBC Analistleri: Bitcoin 6.000 Dolara Düşebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CNBC analistleri kripto para birimi Bitcoin’in 6.000 dolara kadar düşebilecek olduğunu iddia etti. Kripto para birimlerinin değeri son günlerde sürekli bir yükseliş eğilimi içerisinde olsa da yatırımcılar kripto para birimi fiyatlarının yükselmesinin devam edecek olduğuna dair yapılan bu açıklamalardan dolayı endişe duyuyor. Bitcoin fiyatı 8.000 dolara yakın bir fiyat seviyesinden hareket ederken, yatırımcılar fiyatların yükselmesinin an meselesi olduğu gibi fiyatların düşmesinin de an meselesi olabilecek olduğunu biliyor. Bitcoin, yakın zamana kadar yatırımcılar için iyi bir satış fırsatı yarattı.

Ancak son 2 gündür alım fırsatı yaratmasının ötesinde düşüş gösterdiği için 8.000 dolar seviyesinin gücünü de kaybetmesine bağlı olarak yatırımcıların tepkisini çekiyor. Bitcoin hakkında yakın zamana kadar kripto para yatırımcılarının beklentisi 10 bin dolar seviyesini görmesi yönündeydi. 10 bin dolar seviyesini göremeyen Bitcoin yakın zamanda bu seviyelere yükselemez ise kripto para birimlerine olan güven duygusu biraz olsun azalabilir.

CNBC analistleri aşırı satış talebine bağlı olarak fiyatların 6.000 dolara kadar düşmesini beklediklerini bugün açıkladılar. Analistlerin yakın zamanda kripto para birimi Bitcoin fiyatının 6.000 dolara düşmesi ile ilgili beklentisi doğru olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları