BitcoinHaberler

CNBC’de Yayınlanan Mad Money’in Sunucusu: Bu Seviyeden Bitcoin Sahibi Oldum!

Bitcoin yatırımcısı sayısında günden güne artış sürüyor.

CNBC’de yayınlanan Mad Money’in sunucu Jim Cramer, verdiği röportajda Cuma sabah saatlerinde (ABD saatiyle) Bitcoin fiyatı 18.000 dolar seviyesinin altına düştüğü an Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve diğer konularda açık sözlü kişiliği ile tanınan Cramer, Bitcoin’e yatırım yapmanın kendisi için “portföy çeşitlendirmekten farksız” olduğunu açıkladı ve çeşitli yatırım araçlarına yatırım yapmayı tercih ettiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatı 17 bin dolarlı seviyelere kadar düştükten hemen sonra yeniden 19.416 dolara kadar yükseldi ve Cramer dahil birçok yatırımcı 17 bin dolarlı seviyelerden yatırım yaptıktan sonra bugün kazançlı durumdalar. Sadece aradan geçen 2-3 günlük sürede bile kazanç elde eden Cramer’in “Giderek daha fazla arttıracağım. Yatırımlarımın çeşitlendirilmesini seviyorum ve daha fazla yatırım aracına yatırım yapacağım” dediği öğrenildi.

Bitcoin yatırımcıları arasında yer alan Cramer’in söylediklerini takip ederek Bitcoin satın alacak çok sayıda kişi olabileceği konunun ayrı bölümü olarak gösterilmekte. Zira yönetmekte olduğu TV programının birçok kişi tarafından takip edildiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu