blank
AltcoinHaberler

Coin Bureau’ya Göre Kurumsal Yatırımcılar Gizlice Bu Altcoini Topluyor!

Her şeyin fiyatı yükselince yeni gem arayışları başladı.

Bitcoin ve altcoinlerde kararsız bekleyiş devam ederken, analist Coin Bureau 1 milyon abonesine gizli kalmış bir gem olabileceğini söyledi.

Son videosunda Livepeer’den (LPT) bahseden Bureau, Grayscale’in Livepeer Trust fonu aracılığıyla Livepeer’e yeni bir sermaye girişi olduğunu fark ettiğini ifade etti.

Livepeer, 2017 yılında piyasaya sürülen ve Ethereum ağı üzerinde kurulu, tamamen merkezi olmayan ilk canlı video akış platformudur. Platform tüm yeni ve mevcut yayıncı şirketler için merkezi yayın çözümlerine uygun, blok zincir tabanlı ekonomik açıdan verimli bir alternatif olmayı hedefliyor ve rakibi Theta’ya benzer bir amaca hizmet ediyor.

Bureau’ya göre LPT gizli kalmış gemlerden birisi ve kripto para camiası tarafından henüz tam anlamıyla fark edilmedi.

Livepeer’ın bu kadar küçük bir fonla bu kadar ileri gitmesini ciddi anlamda etkileyici buluyorum. Projeyi incelediğimde Livepeer’ın 2017 yılından itibaren yol haritasına bağlı kaldığını gözlemledim. Bu projenin gelecek vaatlerinin çok daha inandırıcı kılıyor. Yeterli miktarda katılım var ve proje gerçekten yeni başlıyor. LPT’nin mevcut fiyattan 10 kat daha yükseldiğini görebiliriz çünkü çok küçük bir piyasa değerine sahip ve LPT’lerini boşaltmayı bekleyen balinaları yok.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir. Burada yer alan görüşler haber verme hakkı kapsamında analistin düşüncelerini aktarmak için paylaşılmıştır. Analistin düşüncelerinin gerçek düşünceleri olmadığını ve farklı bir amaç için bu projeyi shilliyor olabileceğini unutmayın.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu