binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCoin Market Cap (CMC) yeni deneyim yaşatmaya hazır

Coin Market Cap (CMC) yeni deneyim yaşatmaya hazır

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların anlık olarak takibinin yapılabildiği en büyük site olan ve sürekli olarak mevcut tasarımından ötürü eleştiri alan Coin Market Cap (CMC) yaptığı açıklama ile bir süre önce duyurusu yapılan değişimlerin uygulanacak olduğunu ve kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni tasarım ve yeni bir arayüz ile takipçilerini karşılayacak olduğunun açıklamasında bulundu.

Kripto paraların takibinin anlık olarak yapıldığı ve tarihe dayalı olarak verileri saniye saniye kayıt eden Coin Market Cap (CMC) istatistik verileri konusunda ise biraz daha geride kalması ve daha iyi bir tasarım sunması gerektiğinin farkında olarak haklı gelen eleştiriler sonrasında bu konuda bazı değişimler uygulanması konusunda karar vermişti.

Yenilik daha fazla hit getirecek

Coin Market Cap (CMC) yenilik ile birlikte hem daha fazla okuyucunun giriş yaptığı ve daha fazla insanın takip ettiği site haline gelecek. Yeni bölümler açılması beklenen sitede ne kadar başarılı bir tasarım uygulanacak olduğu ve bu konuda gereklilikleri sağlayıp sağlayamayacak olduğu konusu kısa süre içerisinde belli olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail