Haberler

Coinbase, ABD Gizli Servisi İle Ortak Oldu!

Washington yönetimi tüm dünyadaki internet erişimini izlerken, aynı zamanda ABD Gizli Servisi kripto para birimlerini de izliyor.

Kimsenin bugün inkar edemeyeceği bir gerçek var: ABD Gizli Servisi istediği her türlü bilgiye erişim elde edebilir. Bunun örneklerini tüm dünya çok kez gördüm ve görmeye devam ediyor. Tüm ülkeler tarafından da açık bir şekilde olmasa da kabul edilen bir gerçek var ki, ABD’nin istihbarat konusundaki bilgisi tüm dünya devlerinin önünde açık ara fark yaratıyor.

Bugün ABD Gizli Servisi geleceğe dönük bir adım attı ve Coinbase adlı ABD merkezli kripto para borsası iie 2024 yılına kadar anlaşma imzaladı.

Buna göre 183 bin dolar değerinde ödeme alan Coinbase’in (daha fazla olduğu ve bu rakamın sembolik olduğu iddia edilmekte) Coinbase Analytics adlı yazılımının kullanımını Gizli Servis yönetimine takdim ettiği belirtildi. Kripto paraların izlenmesi ve analitik değerlerin ortaya çıkarılmasında ABD Gizli Servisi çalışanlarının bu yazılımdan da ek olarak ufak bir fayda sağlaması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu