BitcoinBorsaHaberler

Coinbase CEO’su, Bitcoin’in (BTC) Son Düşüşüne ve Büyük Zarara Rağmen “Bullish”

Coinbase kripto para borsasının CEO'su Brian Armstrong, 430 milyon dolarlık zarara rağmen oldukça iyimser.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, dün ilk çeyreğin finansal kayıtlarını ve raporlarını açıkladı. Coinbase’in daha önceki çeyreğe göre inanılmaz bir kayıp verdiği görülse de CEO Brian Armstrong konu hakkında iddialı konuştu. Özellikle halka arz olması ile gündem olan Coinbase, büyük düşüş ile konuşulmakta.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Borsası Coinbase'deki Satışlar Kafaları Karıştırdı! Yöneticiler Hisseleri Boşalttı Mı?

Coinbase CEO’su, Düşüşe Rağmen Olumlu

AKtarılan bilgilere ve şirketin halka açık kayıtlarına göre, Coinbase ilk çeyrekte 430 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı. Brian Armstrong ise toplantıda yaptığı açıklamada şirket olarak daha önce hiç bu kadar bullish yani iyimser olmadıklarını ifade etti.

Coinbase, 2022’nin ilk çeyreğinde, 2021’in ilk çeyreğine kıyasla %27 gelir düşüşü rapor etti ve bunun 1,17 milyar dolara kadar gerilediğini aktardı. Daha önceki yılın ilk çeyreğinde toplam gelir 1,6 milyar dolar seviyesindeydi.

2021’in dördüncü çeyreğinde ise toplam gelirin 2,5 milyar dolar olduğu görülüyor ve gelir düşüşünün ektileri net anlaşılabilmekte. Kullanıcıların aylık işlem sayısının ise %19’luk düşüş ile 9,2 milyon adete kadar gerilediği görülüyor. Daha önceki çeyrekte bunun 11,4 milyon adet olduğu belirtilmekte.

Armstrong ise bu verilere rağmen konu hakkında şunları ifade etti:

Şu an bizim kapımızı çalan birçok kullanıcı var ve düşüş dönemleri genellikle bir değişim olarak görülür ve bunlar sıradaki döngüde bize fayda sağlayacak yeniliğin sıradaki katmanını oluşturmamıza yardımcı olacak.”

Armstrong, şirketin yeni yetenekleri kapma konusunda diğer şirketler korkarken açgözlü olduğunu belirterek bu düşüş esnasında daha fazla işe alım yapacaklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu