Haberler

Coinbase CEO’su: Bu Dönemden Sonra Çalışanlarımıza Evden Çalışma Seçeneğini Sürdürmek İstiyoruz!

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, corona virüsü salgını pandemisi dolayısı ile bir süredir evden çalışma düzeninde olan çalışanlarının pandeminin bitmesinden sonrada evden çalışmasına izin vermek istediklerine değindi.

Dünyanın 2 büyük kripto para borsasından bir tanesi olan Coinbase, özellikle son dönemde yeni adımlar atıyor ve bu adımlar sayesinde çalışanlarını korurken, aynı zamanda kripto para yatırımcılarından da oldukça fazla destek görüyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bugün corona virüsü salgını pandemisi ile ilgili yaptığı açıklamada çalışanlarının bugünlerde evden çalışmaya devam ettiğini, pandeminin kendilerine bir rapor hazırlama fırsatı oluşturduğunu açıkladı.

Corona virüsünün bitmesi durumunda bile çalışanlarının evden çalışması için bir yol haritası hazırladıklarına değinen Arsmstrong, “çalışanlarımız corona virüsü salgını pandemisi bittikten sonra da evlerinden çalışma seçeneğine sahip olsun istiyoruz. Bu konu üzerinde raporlar hazırladık ve çok fazla çalışmayı sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çok sayıda işyeri ve devasa şirketler bile bu dönemden sonra çalışanlarına evden home office çalışma hakkı tanımayı düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı