Kripto HaberleriHaberlerCoinbase CEO'su: Bu Dönemden Sonra Çalışanlarımıza Evden Çalışma Seçeneğini Sürdürmek İstiyoruz!

Coinbase CEO’su: Bu Dönemden Sonra Çalışanlarımıza Evden Çalışma Seçeneğini Sürdürmek İstiyoruz!

Takip et

Dünyanın 2 büyük kripto para borsasından bir tanesi olan Coinbase, özellikle son dönemde yeni adımlar atıyor ve bu adımlar sayesinde çalışanlarını korurken, aynı zamanda kripto para yatırımcılarından da oldukça fazla destek görüyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bugün corona virüsü salgını pandemisi ile ilgili yaptığı açıklamada çalışanlarının bugünlerde evden çalışmaya devam ettiğini, pandeminin kendilerine bir rapor hazırlama fırsatı oluşturduğunu açıkladı.

Corona virüsünün bitmesi durumunda bile çalışanlarının evden çalışması için bir yol haritası hazırladıklarına değinen Arsmstrong, “çalışanlarımız corona virüsü salgını pandemisi bittikten sonra da evlerinden çalışma seçeneğine sahip olsun istiyoruz. Bu konu üzerinde raporlar hazırladık ve çok fazla çalışmayı sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çok sayıda işyeri ve devasa şirketler bile bu dönemden sonra çalışanlarına evden home office çalışma hakkı tanımayı düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları