BitcoinHaberlerKripto Para

Coinbase CEO’sundan Dogecoin Kurucusuna Bitcoin Yanıtı!

Kripto paralar faydalı mı? tartışması devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin (DOGE) kurucularından Jackson Palmer tarafından kripto para birimlerine yönelik eleştirilere bir yanıt da kripto para borsası Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan geldi.

CEO twiter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin topluma faydalarına vurgu yaparak daha ​​fazla özgürlük isteyen insanlar için itibari paralara iyi bir alternatif olduğunu söyledi.

Armstrong, kripto piyasasının aslında kişilerin bakış açısına bağlı olduğunu vurgulayarak hükümet çözümlerini verimsiz ve yetersiz bulanlar için kripto para birimlerinin ihtiyaç duyulan bir temiz hava gibi olduğunu belirtti.

Ayrıca kripto para birimlerinin herhangi bir finansal otorite tarafından denetlenmesi gerekmediğinden perakende yatırımcılar için önemli bir fırsat olduğunu da söyledi.

Armstrong kripto para birimlerinin tüm bireyler için fırsat eşitliği olduğuna dikkat çekerek herkesin kendisi için en uygun sistemi seçebileceğini ve yatırım yapabileceğini vurguladı.

“Bitcoin’in bu kadar çok insanı zengin etmesinin bir nedeni Bitcoin’in bir menkul kıymet olmaması. Bu yüzden sıradan insanlar da erken yatırım yapabilirdi.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sen, elan projesi olmayan doge yi pofpofladi diye alırsan, elan in dediğini yaparsan, kripto yu zenginlerin oyun alanı yaparsın. Projesi olan, geleceği olan, is yapan projeleri seçersen, kendi hikayeni yazarsın, kapış. Btc, Eth, Chz, Hot, Trx, Algo, Egt, Btt, Arpa, Lamb, matic, Vet, Xlm, Tezos, Rvn, Avax, ve diğer çok degerli projeler. Al unut, 3,5 senede bak ne oluyor. Olay şudur, 1000 dolar seçtiğin projelere yatırırsın, sana ucuz gelen yerden. 800 dolara mi geriledin, hangi proje daha cok düştüyse onlardan 200 dolarlık alırsın, gene 1000 doların var, gene mi düştü, devam, ama hep 1000 dolar. Sonra sonuca bak. Yani bakacağım 1000 dolar degil aslında, bakacağın ornegin 100 000 adet egt 150 000 adete zaman içinde cıktı mi. Eğt gelecekte 1 dolar olduğunda seninde 150 000 dolar sadece egt de var veya hot veya chz veya vet veya eth, mantık buysa sıkıntı olmaz. Arkadaşlar 10000 dolar altı yatirimcidan trendir olmaz, al, düştükçe tamamla olur. Saygilar.

Anonim

Reis tiredir ne demek

Anonim

Birde fikrin gercekten güzel ama uzun vade iste sabretmek lqzim


Başa dön tuşu