BitcoinHaberlerKripto Para

Coinbase CEO’sundan Dogecoin Kurucusuna Bitcoin Yanıtı!

Kripto paralar faydalı mı? tartışması devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin (DOGE) kurucularından Jackson Palmer tarafından kripto para birimlerine yönelik eleştirilere bir yanıt da kripto para borsası Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan geldi.

CEO twiter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin topluma faydalarına vurgu yaparak daha ​​fazla özgürlük isteyen insanlar için itibari paralara iyi bir alternatif olduğunu söyledi.

Armstrong, kripto piyasasının aslında kişilerin bakış açısına bağlı olduğunu vurgulayarak hükümet çözümlerini verimsiz ve yetersiz bulanlar için kripto para birimlerinin ihtiyaç duyulan bir temiz hava gibi olduğunu belirtti.

Ayrıca kripto para birimlerinin herhangi bir finansal otorite tarafından denetlenmesi gerekmediğinden perakende yatırımcılar için önemli bir fırsat olduğunu da söyledi.

Armstrong kripto para birimlerinin tüm bireyler için fırsat eşitliği olduğuna dikkat çekerek herkesin kendisi için en uygun sistemi seçebileceğini ve yatırım yapabileceğini vurguladı.

“Bitcoin’in bu kadar çok insanı zengin etmesinin bir nedeni Bitcoin’in bir menkul kıymet olmaması. Bu yüzden sıradan insanlar da erken yatırım yapabilirdi.”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu