binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCoinbase CEO'sundan Seçim Çağrısı! Bitcoin Dostu Adaylara Oy Verin!

Coinbase CEO’sundan Seçim Çağrısı! Bitcoin Dostu Adaylara Oy Verin!

Coinbase CEO'sundan ABD'li kripto para yatırımcılarına seçim çağrısı geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) staking hizmetleriyle ilgili olduğu düşünülen bir uyarı almıştı.

Bunun üzerine borsasına güvendiğini açıklayan Coinbase CEO’su Brian Armstrong dün bir Twitter Space etkinliğine yayına katıldı.

Burada ABD vatandaşlarına çağrı yapan Armstrong, seçimlerde kripto para yanlısı adayları desteklemelerini ve seçmelerini istedi.

Ünlü CEO’nun kripto çağrısı, SEC’in Coinbase’e yönelik potansiyel bir yaptırımın habercisi olan “Wells Bildirimi” göndermesinin ardından geldi.

ABD’deki yaklaşık 50 milyon Bitcoin (BTC) ve kripto para yatırımcısından, kongre üyeleriyle iletişime geçmelerini ve kripto yanlısı adaylara bağışta bulunmalarını isteyen Coinbase CEO’su, borsa olarak ABD vatandaşlarını siyasi bir güç olarak organize etmek için çaba sarf edeceklerini de sözlerine ekledi:

“Yapacağımız şey, insanların kongre üyeleriyle iletişim kurabilecekleri, kripto yanlısı olan adaylara bağış yapabilecekleri, belediye binalarında boy gösterebilecekleri ve sesini duyurabilecekleri içerikler yayınlamaya başlamak.

Başarımızın garanti altına alındığından emin olmak için, bu ülkede kripto yanlısı adaylar seçeceğiz.”

Twitter Space etkinliğine katılan bir diğer isim olan Coinbase’in ABD politikası başkanı Kara Calvert ise ABD vatandaşlarının %20’sinin kripto para yatırımı olduğuna işaret ederek bu sayının fark yaratacak bir seçmen kitlesine denk geldiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail