BitcoinBorsaHaberler

Coinbase CEO’sunun Ne Kadar Bitcoin’i Var? BSC Ağını Neden Tehlikeli Buluyor?

Coinbase CEO'sunun açıklamalarını aktardık.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong Bitcoin, regülasyonlar ve Binance Smart Chain hakkında önemli açıklamalar yaptığı bir söyleşiye katıldı.  Anthony Pompliano’nun ev sahipliğini yaptığı söyleşide CEO’nun Binance Smart Chain ile ilgili uyarıları dikkat çekti.

2021 yılında popülaritesi oldukça fazla artan BSC ağı hakkında konuşan CEO, “bu tür merkezileştirilmiş blok zincirler oldukça tehlikeli” dedi ve ekledi:

“Yönetim tokenlerinin %50 veya daha fazlası bir şirket tarafından kontrol ediliyor. Bu tarz merkezileştirilmiş ağları tehlikeli buluyorum. Projelerin bu tarz merkezi blok zincirlerde oluşturulmaya başlamasının sektör açısından kötü sonuçları olacağını düşünüyorum. Umarım merkezi olmayan ama aynı zamanda ölçeklenebilen blok zincirler inşa edeceğiz.”

Zaman zaman altcoin merkezli yaklaşımları nedeniyle Bitcoin maximalistlerinin hedefinde olan Armstrong, hala büyük miktarda Bitcoin sahibi olduğunu doğruladı ve “tonlarca Bitcoin’im” var dedi.

Kripto para yatırımcılarının korkulu rüyası haline gelen regülasyonlar hakkında da konuşan CEO, Coinbase’in geleceği için regülasyonların iyi olacağını söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse, regülasyonlar Coinbase’in başına gelebilecek en iyi şey. Çünkü biz bu alan en iyi şirketiz. Devasa bir bilançomuz, tonlarca avukatımız ve çalışanımız var. Bu düzenlemeler daha çok küçük işletmeleri etkileyecek. Bu da bizim konumumuzu güçlendirecek.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu