Kripto HaberleriHaberlerCoinbase Cüzdan Artık ".eth" Adreslerine Gönderimi Destekliyor

Coinbase Cüzdan Artık “.eth” Adreslerine Gönderimi Destekliyor

Takip et

Coinbase Cüzdan’ın ürün lideri Sid Coelho-Prabhu, tarafından yapılan açıklamada Coinbase Cüzdan kullanıcılarının bugünden itibaren “.eth” adreslerine kripto para birimi gönderebilecek olduklarını ve bu gönderimlerde daha kısa adreslerin söz konusu olacağını açıkladı. Onlarca karakterli cüzdan numaralarına göre daha kısa adreslere gönderimin daha kolay olacağı ifade edilirken, bunun Coinbase’de ilk kez yapıldığı açıklandı.

ABD merkezli Coinbase, bugüne kadar çok sayıda insanın kullandığı en güvenilir kripto para borsası olmuş, çok sayıda Binance kullanıcısı son bakımdan sonra Coinbase’ye varlıklarını taşıma kararı almıştı.

Varlıklı yatırımcılar merkezi bir türlü belli olmayan, skandallar ile gündeme gelen Binance’in hack vakasından önceki durumunu hatırlatarak Coinbase’nin daha önce hiç hacklenmediğini dile getirmişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları