blank
Haberler

Coinbase Cüzdan Artık “.eth” Adreslerine Gönderimi Destekliyor

Coinbase Cüzdan'ın ürün lideri Sid Coelho-Prabhu, cüzdan için yeni düzenlemeler yaptıklarını açıkladı.

Coinbase Cüzdan’ın ürün lideri Sid Coelho-Prabhu, tarafından yapılan açıklamada Coinbase Cüzdan kullanıcılarının bugünden itibaren “.eth” adreslerine kripto para birimi gönderebilecek olduklarını ve bu gönderimlerde daha kısa adreslerin söz konusu olacağını açıkladı. Onlarca karakterli cüzdan numaralarına göre daha kısa adreslere gönderimin daha kolay olacağı ifade edilirken, bunun Coinbase’de ilk kez yapıldığı açıklandı.

ABD merkezli Coinbase, bugüne kadar çok sayıda insanın kullandığı en güvenilir kripto para borsası olmuş, çok sayıda Binance kullanıcısı son bakımdan sonra Coinbase’ye varlıklarını taşıma kararı almıştı.

Varlıklı yatırımcılar merkezi bir türlü belli olmayan, skandallar ile gündeme gelen Binance’in hack vakasından önceki durumunu hatırlatarak Coinbase’nin daha önce hiç hacklenmediğini dile getirmişlerdi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu