Kripto HaberleriHaberlerCoinbase Davasının Ardından Bitcoin'e 100x Short Açan Dev Yatırımcı Yeni Hamlesini Yaptı:...

Coinbase Davasının Ardından Bitcoin’e 100x Short Açan Dev Yatırımcı Yeni Hamlesini Yaptı: Şaşırttı!

Andrew Kang, yaptığı son hamlesinde Coinbase davasının ardından Bitcoin'de short pozisyon almıştı. Yeni hamlesi şaşırttı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış bir kripto trader’ı ve yatırımcısı olan Andrew Kang, 100 kata kadar kaldıraç sağlayan merkezi olmayan bir marj ticaret platformu olan MUX Protocol’de Bitcoin’i (BTC) shortlayarak cesur bir hamle yaptı.

Coinbase’e SEC tarafından kayıtsız menkul kıymet sattığı iddiasıyla dava açılmasının ardından BTC’de 100x short pozisyonu açan Kang, daha sonra yaptığı hamleyle şaşırttı.

Yaklaşık 1 saatin ardından Kang, bu BTC pozisyonunu kapatarak Ethereum’da 100x long pozisyon aldı.

Dün de SEC, Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’ya ABD’de yasadışı bir borsa işlettikleri, müşteri fonlarını kendi fonlarıyla karıştırdıkları ve menkul kıymetler yasalarını ihlal ettikleri iddiasıyla dava açmıştı.

İlgili Haber
Kripto Para Avukatından İddia: "Bir Orta Asya Ülkesi Hazinesinde Bitcoin Tuttuğunu Açıklayacak!"

SEC, Binance ve Zhao’nun yatırımcıları ve düzenleyicileri risk kontrolleri, ABD ve uluslararası platformları ayırmaları ve milyarlarca dolarlık müşteri fonunu idare eden ayrı bir şirkete sahip olmaları konusunda aldattığını iddia ediyor.

Coinbase’e açılan davada ise, Coinbase web sitesinde “alım satıma açık” şeklinde işaretlendiğinde ilk sayfada çıkan tüm altcoinlerin ve sadece bu altcoinlerin SEC tarafından davada menkul kıymet olarak gösterilmesi dikkat çekmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay