EthereumHaberler

Coinbase Ethereum (ETH) 2.0 Stake Ödüllerini Başlatıyor!

Coinbase EETH 2.0 için stake ödüllerini başlatıyor.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Ethereum 2.0 projesini destekleyeceğini duyuran ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bugün yaptığı bir duyuruyla Ethereum 2.0 stake ödülleri için bekleme listesini açtığını duyurdu.

Yıllık %7.5

Yapılan açıklamada stake getiri oranı yıllık %7.5 olarak açıklandı:

“Bugünden itibaren ETH2 ile stake etme ödülleri kazanmak için bekleme listesi yayında. Coinbase müşterileri bitcoin’den sonra en popüler ikinci kripto para birimini kullanarak Ethereum yükseltmesi ödülleri kazanabilecekler.

Ethereum stake etme yatırımcılara % 7,5’e varan bir getiri elde etmelerini sağlar. Kripto paranızı stake ederek ödül kazanmanızın nedeni, bu stake işleminin o varlığın temelindeki blok zinciri daha güvenli ve daha verimli hale getirecek olmasıdır.”

Bu faiz oranına ödenecek %25 oranında komisyon da dahil olduğu için net getirinin daha düşük olacağı unutulmamalı.

Coinbase’in yakın zamanda stake edilmiş Ethereumlar için de ticaret izni vermesi bekleniyor. Normal şartlarda ETH 2.0 için kilitli kalan Ethereum’lar proje 1.5 aşamasına gelene kadar geri çekilemeyeceği için bu özelliğin önemli olduğu vurgulanıyor.

“ETH 2.0 Hız, Verimlilik ve Ölçeklenebilirlik Demek”

Yapılan açıklamada Etheruem 2.0’ın getireceği yenilikler ve özeliklerden de bahsedildi.

“Ethereum, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi.

Ancak Bitcoin’in aksine, dijital para olarak yaratılmadı. Bunun yerine Ethereum yeni bir tür küresel merkezi olmayan bilgi işlem platformu olarak inşa edildi.

Mevcut Ethereum ağını ETH2’ye yükseltmek, ağ hızını, verimliliğini ve ölçeklenebilirliği artıracak önemli ve karmaşık bir çabadır.

Ethereum topluluğunun çok yıllı yatırımı darboğazları azaltacak, ücretleri düşürecek ve daha az kaynak (özellikle elektrik) tüketecektir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu