Haberler

Coinbase Birleşik Krallık CEO’su: Facebook’un Kripto Para Atılımları Önem Taşıyor!

Coinbase Birleşik Krallık CEO’su Zeeshan Feroz kripto paralar hakkında açıklama yaptı.

Nexo

Coinbase Birleşik Krallık CEO’su Zeeshan Feroz, Facebook’un kripto para sektörüne girmesinin beraberinde çok iyi fırsatlar getirecek olduğunu ve merkez bankaları ile Facebook’un kripto para sektöründe aktif yer almasının milyarlarca insana kripto paraları tanıtacak güce sahip oldukları açıklamasında bulundu. Facebook’un kripto para işine girmesi ile milyarlarca insana erişebilecek bir güce sahip olduğunu, bunun ise beklenen en iyi gelişmeler arasında yer alabilecek olduğunu açıkladı.

Merkez bankaları tarafından yapılacak olan atılımların dışında bir önemli konu daha var: Facebook’un kripto para atılımları. Eğer ki Facebook kripto para sektöründe aktif faaliyetler gösterir ise bunun sonucunda sektöründe kazancı bir o kadar artabilir. Facebook ve merkez bankaları bugün milyarlarca insana ulaşabilecek durumdalar.

Kripto para sektörünün giderek daha fazla ilgi çektiği dünyada yatırımcıların büyük bölümü kripto para birimleri konusunda bazı soru işaretlerine henüz yanıt bulabilmiş olmadıkları için bir süre daha beklemeyi tercih ediyorlar. Bitcoin alacak olan çok sayıda insan ise henüz yasal kararların olmamasını gerekçe göstererek kripto para birimlerini satın almıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı